top of page

Tags

Zatím žádné štítky

Archiv

Nejnovější příspěvky

Jak jsem si přičarovala muže.-)


To jsem si takhle před lety začala s ranní půlhodinkou, a o práci s nějakými energiemi tehdá netušila absolutně nic. Bývala to moje půlhodinka ranního ticha,, klidu, čas jenom pro mě se mnou. Snad jsem mohla dýl spát, ale chvíle ticha byla vzácnější než sůl. Tehdy jsem cvičila Pět Tibeťanů a setrvávala v tichém rozjímání a tiše děkovala ze všechno, co mám. Děkovala jsem i za to, co ještě v mém životě nebylo, ale já si to tak moc přála. Bylo tam krásné bydlení, prima chlap a určitý měsíční příjem.


STŘIH 2017


Začal se psát rok 2017 a já začala při svých sedánkách vídat muže v brýlích. Nic víc, nic miň. Jen ty brýle, ... zvláštní, muži v brýlích nikdy nebyli moje cílovka .-) Pak ale přišel začátkem jara zvláštní předěl a muž najednou brýle neměl. Nastal matek v hlavě: "Je to ten samý? Jiný?" Cítila jsem, že ten samý, ale .... A pak to přišlo. Poslední týden placeného členství na seznamce, kdy jsem se rozhodla, že s touhle cestou končím a dál to platit nebudu. A také velmi jasné silné rozhodnutí přetnout veškeré kontakty s bývalým přítelem. U toho jsem mimochodem cítila předem, než se objevil, že to budou SZ Čechy. A co myslíte? - Byly! Fešák od Kadaně.

Takže už prostě jedině chlap bez závazků, volný, s vyřešenou minulostí. Byl to takový ten pocit, jako když se postavíte na pětimetrák a prostě skočíte. Žádné odkládání ála Mr Bean, prostě teď hned a šmitec. A bum, bum, bum, chlap byl tady. Trutnov, rozvedený, závazky vyřešené a posledních pár dní na seznamce stejně jako já. Vtipný. Ale to jsem ještě netušila, jak se rozmotá záhada zvaná "BRÝLE". Došlo k tomu celkem záhy, páč já na sebe leccos vykecám, takže jsem s historkou svěřila. A výsledek? Pán nosil a dneska zase nosí brýle, ale tenkrát časně zjara 2017 si poprvé v životě pořídil kontaktní čočky:-)))


CO JEŠTĚ KLAPLO?


Můj příjem. Když jsem předloni procházela kurzem na vyčištění finančních bloků, tak jsem vlastně zjistila, že svůj vysněný příjem vlastně mám, leč jsem si tam zapomněla hýčkat představu, že mé výdaje zůstanou na původní či jinak poměrně přijatelné výši. Stouply potvory. A já tak piluju finanční gramotnost:-))) Mám taky fajn bydlení, byť někteří by možná nesouhlasili .-), ale já jsem tady šťastná. Muž se sice z mého života celkem rychle odporoučel, ale já prostě už vím, že tady stejně někde je, jen všechno má svůj čas. A práce? Letos jsem vystoupila jednou nohou ze systému státních zaměstnanců, Po 20letech pevných tabulek, pevného roztvrhu a jiných békovin se rozkoukávám v novém světě. Je to chvílemi mazec, chvílemi se nestačím divit, ale mám obrovskou radost, že jsem to udělala, aspoň částečně. Už jsem totiž jela v kolečku, kde nebyl na další rozvoj a růst místo, už nestačil časoprostor, už nebyly síly na to, co mě baví, naplňuje, na vzdělávání, na relax, takže něco muselo z kola ven a já jsem na sebe pyšná, že jsem se dokázala rozhodnout.


ENERGETICKÝ ŠŤOUCHANEC


A finále? V energetické práci jedu dál. A předchází všemu, co dělám, I tomuhle textu.-) Je to obrovský zdroj nápadů, je to jak když si z ze Škoda CityGo vlezete do Toyota Landcruiser. Jakoby se navýšily zdroje, prostor, kde můžeme brát, jakoby přibylo možností řešení, otevřelo se spousta nových cest, protože jako na rovinu .... se CityGo prostě jenom lítáme po známém place, ale s Toyotkou už vyrazíme do terénu, obhlížet horizonty a klidně se vydáme i za ně, protože konečně tak nějak pochopíme, že můžeme a že tohle všechno je tady i pro nás, že i my můžeme roztáhnout křídla a lítat, že to není o privilegiích určité skupiny lidí, tyhle zdroje jsou tady pro všechny a jsou věčné a bezedné. Díky učení Lenky Lutonské jsem vloni konečně pochopila, co se mi to vlastně děje. Možná vám to připadá dlouho, ale s ní mi konečně spousta věcí docvakla a puzzle zapadly na své místo.


A TAK ČARUJU DÁL ...


... mnohme vědoměji, pozorněji a s ochotou jít do hloubky, abych našla a prošťouchla vše, co mi brání roztáhnout křídla. A když přijdou slabé chvíle vím, že je to jen dočasné a že je to dar, který mě zase posune dál.-) Zkrátka ENERGY WORK FIRST.-) Přináší mi to obrovský klid a pocit svobody.


ZAJÍMÁ MĚ VÍC


Pak se stačí přihlásit na mém webu v kolonce ZDARMA, kde je video s konkrétním příkladem, jak s energií pracovat.-)

PRÁCE SE MNOU?


Comments


bottom of page